Strona główna O firmie PobierzKontakt
  O FIRMIE
Napisz do nas Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Wyjdź
 
P.H.U STYL sp. z o.o.

Szanowni Państwo

Jesteśmy firmą istniejącą od 1992r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży i konfekcjowaniu elementów napędu i transportu w oparciu o pasy napędowe , taśmy transportowe firmy HABASIT cały czas rozszerzając swoją ofertę.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadzamy do naszej oferty kolejne elementy napędu: łańcuchy, paski zębate i klinowe.

Kolejnym etapem było poszerzenie oferty o noże taśmowe, konturowe, okrągłe,
piły taśmowe dla wielu gałęzi przemysłu oraz maszyny w segmecie cięcia pianki.

Staramy się spełniać wszystkie Państwa wymagania co do jakości świadczonych usług przez naszą firmę. Nabierając doświadczenia wyeliminowaliśmy z naszej oferty towary o słabej jakości zastępując je wyrobami bezpiecznymi, wydajnymi i ekonomicznymi w pracy oraz spełniającymi normy krajowe i europejskie.

Działając na polskim rynku nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, które od wielu lat uzyskują najwyższą jakość swoich wyrobów. Większość z producentów oferowanych przez nas wyrobów legitymuje się najwyższymi certyfikatami jakościowymi ISO 9001 oraz ISO 9002.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji?

Lokalizacja
85-055 Bydgoszcz, ul. Zduny 6
Tel.: (052) 322 30 80
Tel./fax: (052) 322 06 02
E-mail: styl@euinfo.pl

Licznik / Statystyki
Ogólnie wejść na stronę:
Deprecated: Function split() is deprecated in /home/phustyl/domains/euinfo.pl/public_html/styl/licznik/counter.php on line 47
36242
Osób on-line na stronie: 1
Wstecz Do góry
Wykonanie: strony www Bydgoszcz Infline.pl